~ Ashley Tisdale Fan Club ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Ashley Tisdale Fan Club ~

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ashley: "HSM3 Acı-Tatlı"

YazarMesaj
TozKanatLıKéLéßéK
Site Kurucusu
Site Kurucusu
TozKanatLıKéLéßéK

İş/Hobiler : Pc (:
Lakap : rapper

Ashley: "HSM3 Acı-Tatlı" Empty
MesajKonu: Ashley: "HSM3 Acı-Tatlı"   Ashley: "HSM3 Acı-Tatlı" Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 3:31 am

Sharpay karakterini oynayan, Ashley, Daily Mail'e 3. filmin HSM serisindeki en zor film olduğunu "Bu çok acı-tatlı bi' film" diyerek açıklıyor.

"Bu bizim eğlenirken geçirdiğimiz duygulu anlardandı, çünkü bunun bizim son filmimiz olduğunu biliyorduk. Biz orada sonsuza kadar kalmak istedik. Filmde olanları sanki geçrekten hayatımızda oluyo gibi hissettim - her birimiz böyle hissettik."

"HSM'ın mezun olma şarkılarını duyduğumda, ağlamaya başladım. Bu tamamen beni eritti ve ben bu şarkının kaydının çok zor olacağını düşündüm. 3 yıldan beri biz HSM filmini yapıyoruz - şimdi kim bilir neler olucak ?"

"Filmin son gününde, herkez gözyaşları içindeydi - tüm takım toplanana dek. Yaptıklarına dokunamıyorlardı çünkü çok fazla ağlıyorlardı."

"İlk filmde, ailelerimiz film için bizimleydiler. İkincide, koleje gidiyorduk, yemek yapıyorduk ve çamaşır hanede çamaşır yıkmaya öğreniyorduk. Şimdi, sonuncusunda, biz artık mezın olmuş birer yetişkiniz."
http://ashtizzyfan.hareketforum.com

Ashley: "HSM3 Acı-Tatlı"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Ashley & Miley'nin BFF Yüzükleri